Turkse pizza met shoarma, salade en saus naar keuze
€ 13,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza met kaas
Turkse pizza kaas met salade en saus naar keuze
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza
Turkse pizza met salade en saus naar keuze
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodjes
Durum doner
Durum doner met saus naar keuze
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood hete kip
Vers stokbrood met hete kip
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Stokbrood kefta
Vers stokbrood keft
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Grote pita ham kaas
Verse grote pita ham kaas
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Grote pita ham kaas ei
Verse grote pita ham kaas en ei
€ 8,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Grote pita kaas
Verse grote pita kaas
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Durum falafel
Durum falafel met saus naar keuze
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipdoner
Broodje kipdoner met saus naar keuze
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kalfsdoner
Broodje kalfsdoner met saus naar keuze
€ 10,45
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje doner mix
Broodje doner mix met saus naar keuze
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje shoarma
Broodje shoarma met saus naar keuze
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipshoarma
Broodje kipshoarma met saus naar keuze
€ 11,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje falafel
Broodje falafel met saus naar keuze
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Döner box
Kebab mix box
Kebab mix box met salade en saus naar keuze
€ 11,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma box
Shoarma box met salade en saus naar keuze
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab kalf box
Kebab kalf box met salade en saus naar keuze
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab kip box
Kebab kip box met salade en saus naar keuze
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotels
Schotel hete kip
Schotel met hete kip, patat of rijst, salade en saus naar keuze
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel shaslik
Schotel met shaslik, patat of rijst, salade en saus naar keuze
€ 23,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel kipfilet
Schotel met kipfilet, patat of rijst, salade en saus naar keuze
€ 22,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel hotwings
Schotel met hotwings, patat of rijst, salade en saus naar keuze
€ 22,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mixed grill
Mix grill
€ 28,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel kipsate
Schotel met kipsate, patat of rijst, salade en saus naar keuze
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel shoarma
Schotel met shoarma, patat of rijst, salade en saus naar keuze
€ 25,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel lamskotelet
Schotel met lamskotelet, patat of rijst, salade en saus naar keuze
€ 26,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel falafel
Schotel met falafel, patat of rijst, salade en saus naar keuze
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel hamburger
Schotel met hamburger, patat of rijst, salade en saus naar keuze
€ 20,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel döner kebab kip
Schotel met döner kebab kip, patat of rijst, salade en saus naar keuze
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel döner kebab kalfs
Schotel met döner kebab kalfs, patat of rijst, salade en saus naar keuze
€ 22,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotel döner kebab mix
Schotel met döner kebab mix, patat of rijst, salade en saus naar keuze
€ 22,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat
Patat oorlog
Patat oorlog
€ 4,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat speciaal curry
Patat speciaal curry
€ 4,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat speciaal ketchup
Patat speciaal ketchup
€ 4,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat samurai saus
Patat samurai saus
€ 4,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat Joppiesaus
Patat joppiesaus
€ 4,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat andalouse saus
Patat andalouse saus
€ 4,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat satésaus
Patat satésaus
€ 4,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat knoflooksaus
Patat knoflooksaus
€ 4,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat curry
Patat curry
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat
Patat normaal
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat mayonaise
Patat mayonaise
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat ketchup
Patat ketchup
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Burgers
Kipburger
Broodje kipburger
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger met ei
Broodje hamburger met ei
€ 6,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dubbele cheeseburger
Dubbele hamburger met kaas
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflookburger
Broodje knoflookburger
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheeseburger
Broodje hamburger met kaas
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger
Broodje hamburger
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Satéburger
Broodje satéburger
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panini's
Panini shoarma
Verse panini shoarma
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panini mexicano
Verse panini mexicano
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panini kip met patat
Verse panini kip met patat
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panini hete kip
Verse panini met hete kip
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panini kip
Verse panini kip
€ 10,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panini doner
Verse panini doner
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panini kaas
Verse panini kaas
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Panini mozzarella tomaat
Verse panini mozzarella tomaat
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Snacks
Kipcorn
Stuk
€ 3,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipsaté
Drie stuks
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gehaktbal
Stuk
€ 4,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mexicano
Stuk
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Berehap
Stuk
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket saté
Stuk
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket groente
Stuk
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket kaas
Stuk
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket rundvlees
Stuk
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket kalfsvlees
Stuk
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kwekkeboom kroket
Stuk
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel
Stuk
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel speciaal curry
Stuk
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel speciaal ketchup
Stuk
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kaassouffé
Stuk
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bamischijf
Stuk
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Loempia kip
Stuk
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets
Zes stuks
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot wings
Zes stuks
€ 7,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pikanto
Stuk
€ 4,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bitterballen
Zes stuks
€ 4,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket goulash
Stuk
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00), € 35,00/kg, 100,0g
Kindermenu's
Kipnuggets met patat
Kipnuggets met patat voor kinderen
€ 10,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kroket met patat
Kroket met patat voor kinderen
€ 10,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frikandel met patat
Frikandel met patat voor kinderen
€ 10,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipburger met patat
Kipburger met patat voor kinderen
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger met patat
Hamburger met patat voor kinderen
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sauzen
Ketchup
Portie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflook
Portie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Andalouse saus
Portie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chilisaus
Portie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Uiensaus
Portie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sambal
Portie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Oorlog
Portie
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Joppiesaus
Portie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Curry
Portie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Speciaal curry
Portie
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Speciaal ketchup
Portie
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Samurai saus
Portie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mayonaise
Portie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflooksaus
Portie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Satesaus
Portie
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Fanta met Sinaasappelsap 500 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,00/l, 0,5l
Jarritos strawberry 500ml
Fris
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Jarritos mandarin 500ml
Fris
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shakura
Fris
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ayran
yogurt drank
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Maaza lychee
Fris
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Maaza mango
Fris
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Maaza tropical
Fris
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
7UP
Fris
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fristi
Fris
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chocomel
Fris
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
AA Drink
Fris
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Campina volle melk 1l
Zuivel
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fristi 1l
Zuivel
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,65
incl. statiegeld (€ 0,15)
Red Bull Energy Drink Watermeloen 250ml
De Red Edition smaakt naar frisse watermeloen. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters
€ 3,65
incl. statiegeld (€ 0,15)
Hawai
Fris
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Poms
Fris
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pepsi
Fris
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pepsi zero
Fris
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Capri Sun
Fris
€ 1,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spa blauw 500ml
Flesje
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spa rood
Flesje
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Appelsap
Blikje
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton Ice Tea Peach 330ml
Blikje
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton Ice Tea Green 330ml
Blikje
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton Ice Tea Lemon 330ml
Blikje
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Aloe vera king original
Fris
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Aloe vera king strawberry
Fris
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Original Taste 500 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,00/l, 0,5l
Coca-Cola Zero Sugar 500 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,00/l, 0,5l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Fanta Cassis met Zwarte Bessensap 330 ml
Frisdrank met zwarte bessensap.
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,85/l, 0,33l
Fanta Lemon No Sugar 330 ml
Frisdrank met citroensap, met zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Fanta Exotic 330 ml
Frisdrank met vruchtensap, met zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,85/l, 0,33l
Fernandes Super Pineapple Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET ANANASSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,85/l, 0,33l
Fernandes Red Grape Blik 0,33 L
FRISDRANK MET DRUIVENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,85/l, 0,33l
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,85/l, 0,33l
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
IJs
Split
IJS
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kinder bueno ice cream cone
IJS
€ 2,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Solero bio lemon
IJS
€ 2,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Solero bio mango
IJS
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Solero Exotic 90ml
IJS
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calippo bubble gum
IJS
€ 2,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schatkist 80ml
IJS
€ 2,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Super Twister 110ml
IJS
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Solero bio red fruit
IJS
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calippo ice tea
IJS
€ 2,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calippo cola
IJS
€ 2,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cornetto Aardbei 120ml
IJS
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cornetto mermaid
IJS
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cornetto dragon
IJS
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cornetto King Cone Vanille 260ml
IJS
€ 4,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ola raket
IJS
€ 1,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Festini peer
IJS
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum white chocolate & cookies
IJS
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum ruby chocolate
IJS
€ 3,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum double caramel
IJS
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum DoubleGoldCarmBillion 85ml 20X
IJs met biscuitsmaak gemengd met ijs met pecansmaak, gezouten karamelsaus (22%), witte chocolade met karamel (26%) en stukjes biscuit (2,5%). Magnum Double Gold Caramel Billionaire IJs is de welbekende originele Magnum voor een momentje voor jezelf. De perfecte balans tussen fluweelzacht roomijs met pecan- en biscuitsmaak, gezouten karamelsaus en krakende `golden caramel` chocolade. \\In 1989 lanceerde Magnum het eerste premium handijsje voor volwassenen. Vandaag is Magnum een van 's werelds meest toonaangevende ijsmerken en verkoopt ieder jaar meer dan een miljard ijsjes. Ieder ijsje is gemaakt met fluweelzacht ijs van echte room en bedekt met een krakende laag Magnum chocolade. Ontdek het volledige verleidelijke assortiment, van Magnum Classics, Magnum Doubles tot Magnum Mini's. Perfect om van te genieten tijdens een warme zomerdag of tijdens een gezellige winteravond als dessert. Witte chocolade, Ruby chocolade, melkchocolade, pure chocolade en vegan ijs, Magnum heeft het allemaal. Van handijs tot ijsbekers: welk ijsje kies jij? \\Bij Magnum geloven we dat een dag zonder pleasure een verloren dag is. Daarom gebruikt Magnum alleen de meest premium ingrediënten voor de beste ijsjes: vanillebonen afkomstig uit Madagaskar en Belgische chocolade, waarvan de cacaobonen afkomstig zijn van boerderijen die Rainforest Alliance gecertificeerd zijn. Kwaliteit staat hierbij centraal. Magnum ijsjes worden ondergedompeld in een heerlijke Belgische chocoladecoating. Door de temperatuur van dit fluweelzachte ijs koelt de verleidelijke chocoladecoating onmiddellijk af en laat de kenmerkende stevige, dikke Magnum laag achter - klaar om gekraakt te worden. Magnum, ""True to pleasure""." Bewaar bij -18 graden celsius.
€ 3,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cornetto Classico 125ml
IJS
€ 3,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Desserts
Huisgemaakte tiramisu
Tiramisu is een van oorsprong Italiaans dessert. De naam betekent letterlijk trek mij omhoog
€ 4,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Huisgemaakte panna cotta
Panna cotta is een Italiaans nagerecht, waarvan de naam letterlijk gekookte room betekent
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Baklava
Turkse zoet hapje, lekker als nagerecht
€ 1,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 100ml
B&J 100ml StrawbChesecake CL3 X375EB 12X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (11%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs is lekker voor onderweg. Een fairrukkelijke beker ijs met cheesecake- ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free grazing' zuivelprogramma van 'Caring dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeienchunks en beste havermoutkoekjesswirl. Geniet van de romige smaak van aardbeiencheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Nog niet genoeg gehad? Begin je zoektocht naar koekjeschunks en swirl van havermoutkoekjes. Grab a spoon and start diggin'!Hoe te gebruiken:Bewaar deze beker ijs bij -18 °C. Dit ijsje is lekker voor onderweg, er zit een lepeltje in de beker.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml ChocFudgeBrownie CL3x12x375EB
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (17%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie: Mini cup Onze brownies komen bij de Greyston-bakkerij in New York vandaan die in zijn bakkerij daklozen de kans geeft om werkervaring op te doen en in hun eigen levensonderhoud te kunnen voorzien. Bovendien leren ze er de beste brownies bakken die wij ooit geproefd hebben. En smaakt dat weer heerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe!
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J'S Caramel Chew Chew 100Ml 12x
Karamelroomijs met karamel (2%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (12%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Caramel Chew Chew Mini cup: heerlijk karamelroomijs met een swirl van karamel en choco-karamel chunks. Karamelliefhebbers aller naties, hoor ons aan! Inderdaad, het kostte ons tijd, maar in deze tijd hebben wij een exclusieve karamelcreatie voor jullie ontwikkeld. Het genoegen is aan ons jullie te vertellen hoe we hiertoe gekomen zijn. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen. Genieten!
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 465ml
Ben & Jerry's Chunky Monkey 465ml
Bananenroomijs met heerlijke walnoten en chocobanaantjes
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J CaramelChewChew CL1-TE180EB 465ml 8X
Karamelroomijs met karamel (2,5%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (9%). Over het product:Ontdek het Ben & Jerry's Caramel Chew Chew IJs. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen.Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J StrawbCheesCake CL1-TE180EB 465ml 8X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (9%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs bestaat uit een fairrukkelijke ijspint met cheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free Grazing' zuivelprogramma van 'Caring Dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeien chunks en beste havermoutkoekjes swirl. So grab a spoon and start diggin'! Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J ChocFudgeBrownie CL1-TE180EB 465ml8X
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (12%). Over Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie IJs:Het Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie IJs is fairrukkelijk chocoladeroomijs met grote chocolate fudge brownie chunks: (h)eerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe. Deze pint ijs bevat Fairtrade gecertificeerde cacao, suiker en vanille. Dig in en enjoy! Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Topped Salted Caramel Brownie of de vegan variant met zuivelvrij chocoladeijs en Chocolate Fudge Brownie Chunks.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Utter Peanut Butter Clutter 465ml
Pindakaasroomijs met pindakaas-koekjes met een kern van pindakaas en verkruimelde koekjes
€ 8,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Karamel Sutra IJs 465 ml
Een kern van zachte karamel (12%) omhuld met chocolade- en karamelroomijs met stukjes cacaofantasie (4%)
€ 8,25
incl. statiegeld (€ 0,00), € 19,55/kg, 422,0g
B&J 465ml CookieDoughS'WichUpCL1180EB 8x
Vanilleroomijs en koekjes met chocoladesmaak (8%), stukken koekdeeg met chocoladestukjes (3%) en cacao-koekjessaus (5%). Over het product:Het kostte Ben & Jerry's vijf jaar om de legendarische Cookie Dough smaak te perfectioneren. Na 25 jaar later vroegen we ons af hoe we hem nog cookier konden maken, dus hebben we onze cookie-o-meter omhoog geschroefd en het Ben & Jerry's Cookie Dough S'Wich Up IJs gemaakt. Er zit vanille-ijs met chocokoekjes sandwiches, een swirl van chocokoekjes (en natuurlijk koekjesdeeg chunks) in deze ijspint.Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 8,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Netflix & Chilll'd 465ml
Pindakaasroomijs met een sweet & salty pretzel swirl en stukken fudge brownie
€ 8,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J Cookie Dough CL1-TE X180EB 465ml 8X
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (16%) en stukken cacaofantasie (1,5%). Over Ben & Jerry's Cookie Dough IJs:Ben & Jerry's all-time favorite Cookie Dough IJs bestaat uit een fairrukkelijke ijspint romig vanille-ijs met stukken chocolate chip koekjesdeeg en gevuld met de lekkerste en beste chunks. So grab a spoon and start diggin'! Dit ijs bevat Fairtrade gecertificeerde cacao, suiker en vanille. Onze unieke smaken zijn gecreëerd door onze Flavour Guru's, dus elke smaak heeft zijn eigen verhaal!Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Ben & Jerry's Cookie Dough S'Wich Up of de vegan variant Ben & Jerry's Non-Dairy Cookies on Cookie Dough.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Moo-phoria Chocolate Cherry Garcia 465ml
Kersenroomijs boordevol kersen en donkere chocolade chunks
€ 8,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Moo-Phoria Caramel Cookie Fix 465ml
Vanille ijs met gezouten karamel swirls en havermout koekjes
€ 8,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's Fairway to Heaven 465ml
IJS
€ 8,25
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum sticks
Magnum Almond 110ml X20
Vanille-ijs omhuld met melkchocolade (29%) en amandelen (5%).
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Magnum White Stick 110ml
Vanilleijs bedekt met krakende witte Magnum chocolade. Een perfecte balans van zoetheid